1. Каталог сайтів
  2. Новини каталогу UA-TOP.ORG.UA

Новини каталогу UA-TOP.ORG.UA

✌ Новини для тих хто планує, або шукає в якому каталозі розмістити свій сайт

(№:3)📃 Внесено правки!

Вибачаюсь перед усіма хто незміг з лютого додати сайт в каталог!

Так як я розробив нову версію каталога, то вже нехотів правити стару і ось все готово! може і далі реєструвати свої сайти безкоштовно. 😎 Покращену версію можна - переглянути тут

В новій версії, і дещо реалізовано тут: Лічильник сайтів, і лічильник переглядів, Схожі сайти, Топ сайтів, Популярні сайти. Реалізована примітивна адмінка із сесійним захистом.

Зараз веду роботу над 3 версією де насамперед буде увага приділена дизайну😊...

↢ ---- ☘ ---- ↣

(№:2)📃 Внесено правки!

І поки каталог наповнюється, уже більше 150 сайтів, продовжуємо вдосконалювати код: 1. Було виправлено систему безпеки фільтрації перед занесенням в БД, 2. Тепер пошук видає правильний лінк на сайт в каталозі. 3. Виправлено юрл в каталогах.

Зтикнулись із проблемою що багато сайтів на Вордпресі закриті від можливості демонструвати картинку на інших доменах. Наступні правки будуть стосуватись виводу сайтів у рейтингу....

↢ ---- ☘ ---- ↣

(№:1)📃 Каталог відновив свою роботу!

На початку липня 2023 року мені під руки попався домен - "ua-top.org.ua" і хоча рейтин DR у нього був 1.3 та кілка десятків зовнішніх посилань, я його таки вирішив відновити, адже вік у нього з 2007 року та і раніше він був сайтом-каталогом. Отож-бо рішення принято і 28 липня 2023 року сайт запущено в роботу.

➰️ Каталог працює на компонентах CMS-Ardilla і автоматчно генерить статичні сторінки - Вам варто ввести лише ЮРЛ Вашого сайту і бот його просканує та заповнить майже усі поля. 💪 Рекомендую при додавані сайту - вставляти текстовий опис, що збільшть SEO важливість гіперпосилання на Ваш сайт!

↢ ---- ☘ ---- ↣

⮘ Новини 📈 Каталогу ⮚
Новини каталогу UA-TOP.ORG.UA
Новини каталогу UA-TOP.ORG.UA
новини каталогу   /     /   ( ⮍2024.02.13)   /   Каталог сайтів
Каталог сайтів України

Козак