1. Каталог сайтів
  2. Бізнес, фінанси
  3. Бізнес та послуги в Україні.
  4. НВП Авентин - виробник гнучких пакувальних матеріалів

ico НВП Авентин - виробник гнучких пакувальних матеріалів


✌ Компанія «Авентин» займається виробництвом гнучких пакувальних матеріалів полімерних плівок і пакетів для ринку України країн ближнього і далекого зарубіжжя.
Переглядів: 0
~Рік заснування: 1
Країна сервера: Iran
NS: ir5.node.check-host.net
🏁 Попав в каталог: 2024
Статус: ✅ 200
Маючи повний закритий цикл виробництва наша компанія здатна створювати унікальні продукти і рішення «під замовника» з урахуванням індивідуальних вимог і побажань: новітній і передовий парк устаткування від провідних світових виробників Німеччини Чехії Італії у своїй галузі дозволяє нам робити комплекс робіт починаючи від плівки і закінчуючи готовою продукцією. Виробничі процеси компанії «Авентин» включають екструзію друк ламінацію різання виготовлення пакувальної продукції власне дизайн-бюро ділянку з виготовлення друкарських форм кліше колористичну ділянку що дозволяє нам гарантувати високу якість мінімальні терміни виробництва і конкурентні ціни. Ми забезпечуємо замовника усією додрукованою підготовкою і виготовленням HD Flexo форм для друку.
--🐾--https://ua-top.org.ua/bi/bisn/1276
НВП Авентин - виробник гнучких пакувальних матеріалів
НВП Авентин - виробник гнучких пакувальних матеріалів
гнучка упаковка виготовлення упаковки пакети дой-пак реторт пакети етикетки для пляшок пакування   /     /   ( ⮍2024-05-03)   /   Каталог сайтів
Каталог сайтів України